Firma Dicotech s.r.o. také zajišťuje kompletní softwarovou podporu ke všem MFP produktům a tiskárnám značek Gestetner,Ricoh,Nashuatec a Rex Rotary.

Pro bližší informace o produktech a podpoře jednotlivých MFP kontaktujte Naše obchodní oddělení.

 

SAP/R3 Printing

Balíček čárových kódů a OCR  pro SAP R / 3 vám umožní vylepšit dokumentaci workflow s čárovými kódy a OCR tisk. Poštovné, balení, výroba, skladování a řízení dodavatelského řetězce jsou jen některé důležité čárových kódů.Both, PCL písma v balení DIMM  pro nízké a střední řady laserových tiskáren a SD karty pro střední a velké high-end MFP, zahrnují širokou škálu čárových kódů.

Optimalizace workflow a snížení nákladů
• Rozšíření funkčnosti NRG výrobků
jednoduché, cenově efektivní provedení a zlepšení systémové integrace
Úspora času a maximalizovat efektivitu

Funkce:

• Balíček zahrnuje integraci všech hlavních jednorozměrných čárových kódů a OCR
• Dodává se v NRG DIMM / SD karty nebo jako soubor ke stažení pro zařízení na pevný disk
• Čárové kódy snadno přečtou všechny druhy čteček čárových kódů
• Minimální velikost data snižuje zátěž na hostitelském systému a síti

Podporované čárové kódy :

Code 128 (A / B / C, autoswitch) - UCC/EAN-128 - UPC-128 - Code 39 a Code 39 Extended - PZN ​​(Pharma-Zentral-Nummer / němčina Pharma Number) - Codabar Codabar a AIM - 2 z 5 Interleaved - Leit a Identcode v Deutsche Post AG - USPS etiketu podnosu a Sack Label - 2 z 5 Industrial - 2 z 5 Matrix - MSI - USPS POSTNET a FIM / Zebra - EAN / UPC rodina - EAN-13, EAN-8 - UPC-A, UPC-E - EAN / UPC 2 / 5 Dodatek

 

 

DOCUMENT MANAGER NX

 

Document Manager NX umožňuje skenování dokumentů a snadnou správu osobních desktopů, což umožňuje, aby všichni byli produktivnější a přispět ke zlepšení celkové výkonnosti podniku.

Document Manager NX poskytuje rychlý a přesný převod dokumentů z papírové do digitální plně editovatelné verze dokumentů, která si uchovala původní rozvržení a formátování. Výkonné nástroje pro konverzi buď z MFP, nebo desktopu umožňuje uživatelům konvertovat a spojit více než 150 formátů souborů, včetně dokumentů Microsoft Office, PDF, PDF / A a PDF s vyhledáváním. Kromě toho, Document Manager NX nabízí intuitivní rozhraní s drag-and-drop pro zpracování a lze v něm kombinovat jakýkoliv dokument. Vše v rámci stávajících uživatelů a struktury souborů systému Windows. Výkonné nástroje jako redakce, Bates ražení, formy uznání, poznámek, zvýraznění a anotace jsou v aplikaci jako standard. Odstraňuje potřebu dalších 3rd Party software.

 

 

Globalscan NX

  

GlobalScan NX je nástupcem ScanRouter Pro EX a GlobalScan 2. GlobalScan NX je digitální snímání a distribuci software, který usnadňuje integraci papírových dokumentů do digitálního workflow. Převádí naskenované papírové dokumenty do elektronické podoby, souborů a cest do síťových složek, na e-mailovou adresu, faxové servery a dalších destinací. Všechny skenovací procesy jsou přednastaveny pro každý MFP správcem a mapovány na tlačítka (včetně distribuce na více míst najednou). K dispozici jsou i bez serveru a Server Edition lze GlobalScan NX integrovat do všech obchodním prostředí, od malých společností až po velké organizace.
 
zvýšení produktivity přímé distribuce, sdílení a správu elektronických dokumentů
• Zvýšení přesného skenování dokumentů přímo do digitálního workflow
Zlepší tok informací a snížení chyby jednoduchou obsluhou
Snížení nákladů na dodávky přes noc, faxování, skladování a manipulaci s dokumenty
• Zlepšení zabezpečení (skenování chrání důvěrná data)

Vlastnosti:

Uživatelsky přívětivé rozhraní s velkými programovatelnými tlačíteky
• Intuitivní admin nástrojů pro pre-nastavení a konfiguraci workflow
Web-based "drag and drop" nastavení
• flexibilní integraci s dalšími aplikacemi
Škálovatelné a plug-možnost nastavení
Naskenované dat se posílají přes různé protokoly, jako je FTP, SMTP, LDAP, WebDAV a SMB

 

 

Smart Device Monitor

 

SmartDeviceMonitor je nejnovější verze Aficio Manageru. Tento softwarový produkt je dodáván s našimi stroji a umístěn tak, aby zákazníkům poskytnul zvýšenou produktivitu při používání našich síťových produktů. To je mimořádně důležité v oblasti síťového tisku.

Nyní je to jednoduchý způsob, jak monitorovat a spravovat tiskové a jiné síťové aktivity - například faxování, skenování a kopírování - z vašeho počítače.Je přínosem i pro koncové uživatele a správce sítě, SmartDeviceMonitor je snadno použitelné řešení, které umožňuje okamžitý on-screen zpětnou vazbu o stavu všech síťových zařízení - vpravo dole na monitoru zobrazuje, kdy je stroj připraven k tisku, potřebuje toner nebo došel papír.

Účinné monitorování pro snadnou analýzu
Informace o stavu na dosah ruky
Zvýšená produktivita
• Komplexní práce, statistiky umožňující větší odpovědnosti
Omezení přístupu uživatelů a vzdálený panel zámek

Sleduje průběh tiskové a faxové úlohy na obrazovce
Umožňuje omezený přístup ke každé funkci multifunkčního zařízení
umožňuje získat uživatelům a správcům informace v reálném čase

Vlastnosti:

Admin Modul je navržen tak, aby správcům sítě umožňoval spravovat všechny naše multifunkční zařízení, laserové tiskárny, faxy a skenery s oběma Ricoh NIC a jiných dodavatelů NIC, které se nachází v síti (LAN segment).

Monitor systems - monitorování stavu toneru

Monitor Document Server Status

Zámek ovládacího panelu Menu

Sledování stavu uvedených zařízení  prostřednictvím sítě

Monitoring zařízení  ve složce tiskárny v systému Windows.

SmartDeviceMonitor pro klienta  běží jako aplikace Windows

Funkce pro sledování síťových portů 

Uživatelský kód nástroj pro údržbu - schopnost sledovat kopírku, fax a tiskárnu podle počtu kopií od danného uživatele 

Omezení přístupu

Nastavení klientského modulu, aby uživatel mohl sledovat všechny naše produkty, které obsahují buď NIC Ricoh nebo jiný NIC od jiného dodavatele, který je umístěn v síti (LAN segment). Modul je navržen tak, aby umožňoval rychlou instalaci všech 3 modulů najednou, než jejich instalaci na individuální bázi.

 

 

HOTSPOT PRINTING

 

HotSpot Tiskárny zajistí pohodlný přístup a spolehlivým laserový tisk z Internetu s podporou notebooků, mobilních telefonů nebo kapesních počítačů, aniž byste museli stáhnout a nainstalovat ovladače a další software. Tisk s HotSpot tiskáren lze provést dvěma způsoby. Každá tiskárna má svou vlastní jedinečnou webovou stránku, na kterou mobilní uživatelé mohou jednoduše nahrát soubor nebo URL webové stránky k tisku. Kromě toho mohou být tisky předány pomocí e-mailů z notebooku nebo PDA na tiskárnu,která má vlastní e-mailovou adresu. Oběma způsoby, systém automaticky odešle odpověď pro uživatele zda byl tisk úspěšný.

 

Hosted Fax

Hostované řešení faxu je velmi jednoduché a nákladově efektivní služba, která umožňuje firmám přiblížit faxovou komunikaci na svých pravidelných e-mailových komunikacích. Toto řešení umožňuje koncovému uživateli jednoduše odesílat a přijímat faxy z uživatelsky přívětivého rozhraní pro multifunkční produkty (MFP) nebo prostřednictvím svých počítačů zadáním příjemce (faxové číslo) do pole adresy  e-mailovém klientu. Hosted Fax nabízí podnikům  jednoduchost a jistotu při odesílání, přijímání a správě faxů, stejně jako e-mailů.


• minimalizuje kapitálové investice a snížit náklady faxového volání s hostitelem faxové služby
• Integrace faxu do e-mailového workflow znamená, že Vám nikdy neunikne žádný fax
• odesílání a přijímání faxů současně s přijímáním  a odesíláním e-mailem
• Zjednodušené MFP GUI dělá faxování snazším než kdy předtím
• Nevyžaduje další hardware
• GlobalScan NX plug-in - faxování lze jednodušit pomocí přístupu přes ovládací panel   na jak
émkoliv kompatibilním MFP s GlobalScan NX aplikací
• Zvýšená bezpečnost - faxy jsou odesílány a přijímány bezpečně.Snižuje se riziko případného narušení bezpečnosti
• Efektivní produktivita - bezproblémová integrace s e-maily a Desktopem umožňuje více typů souborů, které mohou být připojeny k odchozímu faxu

Nákup na LEASING

Více zde

Vyhledat v textu

HOT-LINE 24h

NON-STOP
servis a objednávky spotřebního materiálu.
Jsme tu pro Vás 365 dní v roce!!!

Volejte: +420 603 453 347

LEVNÉ Repasované stroje !!

Repasované kopírky

Kamerové systémy AIRLIVE

IP Kamery

Kompletní sortiment RICOH

Sortiment RICOH 2015.pdf

 

dicotech